vivoboard July 3, 2018

31-річний Артем Кушнір вважав, що має велике життя. Але в п’ятницю вдень він незабаром дізнався, що життя було досконалим.

Того дня він повернувся з ділової поїздки до Києва. Він мав ранній день народження з його подругою. Незважаючи на те, що вони мали добрі стосунки, Артем відчув, що зовсім недавно було щось. Вона була холодною і далекою. Він був впевнений, що це було завдяки своїм робочим часам – останнім часом Артем не мав багато часу для своєї дівчини.

Але це всього лише змінилося – він сподівався на просування. Мало він знав, час якості був не єдиним недоліком ….

Артем увійшов до квартири і кинувся прямо в туалет. Це перша підказка, що щось відключено. Туалетне сидіння було вгору, і він ніколи не забув його поставити. Хтось був там того дня, коли він був у від’їзді.

Він пройшов через коридор і побачив пару чоловічих взуття. Вони були ДЕМОКРАТНІ, а не його. Він підійшов до дверей спальні.

“Я не міг повірити своїм очам. Вона спала там, пропустила п’яний поряд з випадковим, напій голим чуваком. WTF це?! ”

Спочатку Артем вважав це жартом. Просто галаслива вона намагалася грати за нього.

“Ладно, дуже весело! Жарт на мене! »Він сказав. Ніхто з них не врізався. Саме в той момент він зрозумів, що це не жарт, це дійсно відбувається ….

У кімнаті постійно пили пиво і сигарети, такий запах можна було знайти в зношеному байкерському барі. Їх одяг та білизна розкидані навколо підлоги, а на тумбочці лежала відкрита коробка презервативів.

Вся сцена була сюрреалістичною, як щось із фільму. Вражений поза віри, безпосередня реакція Артема »було захопити його телефон і прив’язати їх фотографії як доказ. Ситуація була настільки смішною, що він навіть врізався, постав перед ними!

Артем намагався розбудити свою подругу, але вона була важкою, як камінь. Він пішов на кухню, щоб зібрати свої думки. Раптом все стало ясно.

Всі ці “дівчата” ніч “, приховуючи повідомлення і будучи далекими. Усе було сенс, вона була невірною.

Відчуваючи себе повністю безглуздим і зрадженим, ідея помсти зайняла його розум. І тоді це прийшло до нього. Не думаючи двічі, Артем опублікував всі фотографії, які він вистрілив у Facebook!

Він назвав “Це як люблячий Г.Ф. запрошує її додому після важкого тижня роботи. Спасибі, дитинко, я завжди знав, що можу розраховувати на тебе “.

Артем явно взяв його окупність на наступний рівень, поєднання приниження і наклепів були важкий удар солодкого рази його вірною подружки.

Його картини пішли вірусні. Він несподівано отримав масову підтримку з усього світу! Окрім кількох коментарів ненависті, кожен з них дуже поздоровив його за збереження жорсткої верхньої губи під час ситуації.

Наміру Артема ніколи не було так багато людей. Це спонукало його рухатися далі, а не зупинятися на минулому. Є ще люди, які думають про це, він знайде свою душу.

Як би не було долі, досить багато жінок. Артем спочатку вагався, але потім подумав – «чому? Чи не» Після всього, він був неодружений, і не було ніякого сенсу витрачати можливості стукав це!

Артем розпочав свою дату ще раз, і здається, що він повернувся назустріч, так що жінки – будьте обережні!

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*